KONST / Litografier / Färglitografi 12354177
nr 1235 4177
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/225. Motivet: 20x26 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:53:11
18/2 18:31:56